Ceturtdiena 28 Okt 2021
Drukāt

G. Liberta Inovatīvās mikroskopijas centra pētījumi

tris-logo


Daugavpils Universitātes G.Liberta Inovatīvās mikroskopijas centrs piedāvā šādus pakalpojumus:

Pieejamais pakalpojums Praktiskais pielietojums
Mainīga spiediena elektronu skenējošais mikroskops VEGA II LMU, TESCAN. Aprīkots ar EDX/EBSD detektoriem INCA Synergy (Oxford Instruments), kā arī nanolitogrāfijas sistēmu ELPHI Plus (Raith).

Nelielu objektu virsmas izpētei līdz pat nanometru mērogam, vielas sastāva mikroanalīzes veikšana;

Elektronu litogrāfijas veikšana.

Konfokālais lāzerskenējošais mikroskops Leica TCSP-5. LSM ietver 3 spektrālos konfokālos kanālus ar vienlaicīgas fluorescences attēlu spektrālās analīzes iespējām, objektu fluorescences multiparametrisku ierosināšanu ar dažādu redzamās gaismas viļņa garuma lāzerstarojuma līnijām.

Dažādu organisko un neorganisko paraugu, bioloģisko objektu (var pētīt praktiski jebkuru paraugu, pat šķidrumus) optisko īpašību pētījumi.

Fluorescences un divfotonu absorbcijas procesu izpēte.
fs lāzersistēma, kas nodrošina starojuma parametru operatīvas diagnostikas iespējas, savietojamību ar dažādiem eksperimentiem. dažādu eksperimentu veikšana, fs starojuma iedarbības procesu uz dažādiem paraugiem pētījumi. Nelineāru optisko procesu (īpašību) pētījumi.
Augstas izšķirtspējas rentgendifraktometrs plānu un nanostrukturētu kārtiņu pētījumiem SmartLab (Rigaku). Vielas fāzu sastāva un kristalogrāfiskās struktūras noteikšana. Plāno kārtiņu un pulverveida vielu kvantitatīvajiem un kvalitatīvajiem pētījumiem.
Nanodaļiņu uzputināšanas iekārta. Dažāda sastāva nanodaļiņu pārklājumu iegūšana.

Papildus informācija:

Daugavpils Universitāte
Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts
Vienības ielā 13-210

Daugavpils, LV-5400
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tālr.
29417388, 29282869

Meklēšana