Piektdiena 07 Aug 2020

TPK ziņas

Drukāt

Nodokļu seminārs

 

Sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, seminārs no 28. jūnija tiek pārcelts uz 2013. gada 13. augustu plkst. 12.00.


Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!


Daugavpils Universitātes Juridiskās palīdzības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs sadarbība ar sertificētu nodokļu konsultanti SIA T & D Advance valdes priekšsēdētāju JADVIGU NEILANDI rīko semināru uzņēmuma vadītājiem.

2013.gada 28. jūnijā plkst. 12.00 Daugavpils Universitātes Juridiskās palīdzības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs (JUC) rīko semināru “Uzņēmumu vadītājiem – attiecības ar VID. Nodokļi, grāmatvedība, nodokļu izmaksu samazināšana.”

Semināru vadīs viena no vadošajām nodokļu ekspertēm Latvijā, Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas biedrs: Jadviga Neilande (sertifikāts Nr.107):.
Seminārs norisināsies plkst.12.00 (reģistrācija no plkst. 11.30) Daugavpils Universitātē, Vienības ielā 13, 310. auditorijā.

Seminārā tiks apskatīti aktuālie jautājumi par: Nodokļu maksātāju tiesības un pienākumi. VID auditi un tematiskās pārbaudes. Nodokļu termiņu pagarināšana parādu un audita uzrēķinu gadījumos. Tiesiskās aizsardzības process un maksātnespēja. Darba algas, izmaksa valdes loceklim, autorlīgumi, uzņēmumu līgumi, izmaksa nerezidentiem. Mikrouzņēmumu nodokļa iespējas un riski. Darba aizsardzības nepieciešamība uzņēmumā. PVN maksāšanas īpatnības. Pakalpojumi un preču piegāde. Darījumi ES un trešajās valstīs. u.c.


JUC aicina interesentus piedalīties konferencē, iepriekš piesakoties pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (lūdzam norādīt – vārds, uzvārds, organizācija, kontaktinformācija).

Pieteikties lūdzam līdz 2013. gada 21. jūnijam.

Cena: Ls 20

Semināra cenā ietilpst: kafijas pauze, prezentācijas materiāli. Interaktīvās konsultācijas nodokļu likumdošanas jautājumos pēc semināra- PAR BRĪVU!


Papildus informācija:
Guntars Vanags
DU SZF
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Meklēšana