Ceturtdiena 22 Apr 2021

TPK ziņas

Drukāt

Daugavpils Universitātes un Dagdas novada pašvaldības sadarbības sākums

tris-logo

Ceturtdien, 21.februārī, Daugavpils Universitāte dosies vizītē uz Dagdas novada pašvaldību, informē Daugavpils Universitātes Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta (DU TPK) vadītāja Zane Zariņa.

Pēc Dagdas novada pašvaldības priekšsēdētāja Viktora Stikuta iniciatīvas tiks organizēta tikšanās, kurā ar Dagdas novada pašvaldības pārstāvjiem tiksies Daugavpils Universitātes rektors Arvīds Barševskis un DU TPK vadītāja Zane Zariņa.

Tikšanās laikā tiks apspriestas sadarbības iespējas tādās sfērās kā meža teritoriju un ūdens tilpņu izpēte, tūrisma taku izveide Dagdas apkārtnē, kā arī DU Mākslas un dizaina katedras potenciāla izmantošana Dagdas novadā. Tiks apspriestas arī sadarbības iespējas studentu prakšu īstenošanā. Tikšanās rezultātā tiks parakstīts sadarbības līgums starp Dagdas novada pašvaldību un Daugavpils Universitāti.

 DU TPK piedāvā šādus pakalpojumus: tehnoloģiju pārneses procesa informatīvo, metodisko un zinātnisko atbalstu; informatīvo atbalstu - publikācijas, konferences, izstādes; augsti tehnoloģisko uzņēmumu un organizāciju tehnoloģiju pārneses veicināšanu Latvijas un starptautiskajā tirgū; intelektuālā īpašuma aizsardzības pakalpojumus - analogu un prototipu meklēšana, patentu pieteikumu sagatavošana un iesniegšana.

Daugavpils Universitātes Tehnoloģiju pārneses kontakpunkts izveidots ar Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu (projekta vienošanās Nr. L-TPK-08-0004, identifikācijas Nr. TPK/2.1.2.1.2/08/01/009).

Papildus informācija:
Zane Zariņa, DU TPK vadītāja
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , tālr.: +371 29417388

 

Meklēšana