Trešdiena 26 Feb 2020

TPK ziņas

Drukāt

Izveidota elektroniska rokasgrāmata uzņēmējiem

tris-logo

 

2012.gada 7.jūnijā, viesnīcā Radisson Blu Latvija, notika projekta InnoLaSME noslēguma pasākums, kurā tika prezentēta elektroniskā rokasgrāmata „Inovācijas atbalsta struktūras uzņēmējiem Latvijā”, pasākumā piedalījās arī DU TPK zinātniski tehniskās informācijas inženiere Daina Švarce.

Latvijas Tehnoloģiskais centrs ir izstrādājis rokasgrāmatu „Inovācijas atbalsta struktūras uzņēmējiem Latvijā”, kurā ir pieejama informācija par 189 uzņēmējiem pieejamajām inovācijas atbalsta organizācijām Latvijas teritorijā, šajā rokasgrāmatā ir katras atbalsta organizācijas īss apraksts, pakalpojumu klāsts, atrašanās vieta, kontakti. Rokasgrāmatā ir atrodama informācija arī par inovāciju politiku Latvijā, apkopoti uzņēmumu veiksmes stāsti, publicēts inovatīvu uzņēmumu saraksts, kā arī izveidota sadarbības shēma, kurā uzņēmējs, definējot savu problēmu, varēs atrast institūciju, kas viņam varēs palīdzēt atrisināt interesējošo jautājumu.

Elektroniskā rokasgrāmata: http://kju.lv/tabula/about.php

Papildus informācija
Daina Švarce
Daugavpils Universitāte,
Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts,
Vienības 13 - 210,
Daugavpils, LV-5401
Tālr. +371 654 23265; 29282869

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklēšana