Trešdiena 26 Feb 2020

TPK ziņas

Drukāt

DU TPK piedalījās starptautiskā konferencē Sofijā

tris-logo

 

Šī gada 1.jūnijā un 2.jūnijā Sofijas Universitātē notika 5.starptautiskā konference “Entrepreneurship, Innovation and Regional Development”, kurā piedalījās arī Daugavpils Universitātes zinātnieki un TPK pārstāvis.

Konferences mērķis – izpētīt reģionu attīstību, inovāciju un tehnoloģiju piesaistes iespējas uzņēmējdarbībai, veicināt starptautisku sadarbību.

Konferences tematika ir ļoti plaša un daudzpusīga, tā aptvēra tādas tēmas kā mazo un vidējo uzņēmumu attīstību un ietekmi uz reģionu attīstību (dažādās pasaules valstīs), zināšanu pārvaldību u.c., īpaši tika akcentēta tehnoloģiju pārnese, inovāciju nozīme un to iekļaušana biznesa vidē, jo kā zināms jaunākās tehnoloģijas un inovācijas ir katra uzņēmuma un reģiona galvenais attīstības virzītājs.

Konferencē piedalījās attiecīgo sfēru pārstāvji no visas pasaules, tai skaitā no Daugavpils Universitātes: DU doktorantūras programmas „Ekonomika” students Guntars Vanags; Mārketinga direktors, DU maģistrantūras programmas „Ekonomika” students Jānis Kudiņš, DU doktorantūras programmas „Ekonomika” studente Ingrīda Veipa, DU Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta zinātniski tehniskās informācijas inženiere Daina Švarce.

Iespēju piedalīties konferencē 4 mūsu universitātes pārstāvjiem nodrošināja Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta projekts, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Papildus informācija
Daina Švarce
Daugavpils Universitāte,
Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts,
Vienības 13 - 210,
Daugavpils, LV-5401
Tālr. +371 654 23265; 29282869

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklēšana