Trešdiena 26 Feb 2020

TPK ziņas

Drukāt

Galda spēles mācību procesā

tris-logo

 

2012. gada 21.-22.maijā Daugavpils Universitātes (DU) Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts (TPK) sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu organizēja apmācību semināru par projekta „See A Game” (Nr. 142205-LLP-1-2008-1-BE-GRUNDTVIG-GMP) galda spēļu izmantošanu mācību procesā.

SEE A Game mērķis ir veidot uz spēlēm balstītas mācīšanās aktivitātes, kurās studentiem/ spēles dalībniekiem ir sevī jāattīsta uzņēmējdarbības attieksmes. Spēle sastāv no divām daļām: konkurenci veicinošas lomu spēles – ĒDIENKARTE un sadarbību rosinošas kāršu spēles – GADATIRGUS.

Semināra laikā dalībniekiem bija iespēja parādīt un pārbaudīt savas zināšanas, attīstīt radošās prasmes, strādāt komandā, veidojot kopīgas virtuālā biznesa stratēģijas.

Seminārā piedalījās Daugavpils Universitātes Ekonomikas katedras docētāji, kuri šo metodi turpmāk varēs izmantot studiju procesā, DU TPK darbinieki un studenti, kuri semināra laikā varēja pilnveidot savas zināšanas, prasmes un attieksmes uzņēmējdarbībā.

Foto galerija: 21.-22.05.2012. Seminārs par projekta „See A Game” galda spēļu izmantošanu mācību procesā

Papildus informācija:
Daina Švarce
Daugavpils Universitāte,
Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts,
Tālr. +371 654 23265; 29282869
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklēšana