Trešdiena 26 Feb 2020

TPK ziņas

Drukāt

DU TPK organizēja starptautisku konferenci

tris-logo

Šī gada 19.-20.aprīlī Daugavpils Universitātes Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts organizēja starptautisku konferenci "Inovācija un jaunas tehnoloģijas - reģionālās attīstības veicināšanai", kas notika Daugavpils Universitātē, Vienības ielā 13, 310.auditorijā.

Konferences mērķis - informēt uzņēmējus un citus interesentus par aktualitātēm un instrumentiem jaunu produktu izstrādē, diskutēt starptautiskā līmenī par zinātniskā potenciāla pielietošanas iespējām uzņēmējdarbībā, sevišķi jaunu produktu izstrādē. Konferencē tika radīta iespēja uzņēmējiem un augstskolu pārstāvjiem veidot savstarpējus kontaktus un plānot turpmāko sadarbību.

Konferencē uzstājās gan Latvijas, gan ārzemju eksperti un lektori no Itālijas, Polijas, Lietuvas. Tika izskatīti tādi jautājumi kā inovāciju loma uzņēmējdarbības attīstībā, inovācija kā reģionālās attīstības virzītājspēks, Itālijas, Polijas, Lietuvas un Latvijas valstu pieredze inovāciju vadības jomā un ietekmē.

Konferenci apmeklēja – uzņēmēji, pašvaldību speciālisti, biznesa atbalsta struktūru pārstāvji, zinātnieki, pētnieki, studenti un citi interesenti.


Sīkāka informācija

Daina Švarce

Daugavpils Universitāte,

Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts,

Vienības 13 - 210, Daugavpils, LV-5401

Tālr. +371 654 23265

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , www.du.lvMeklēšana