Pirmdiena 18 Jan 2021

TPK ziņas

Drukāt

DU TPK organizēja izbraukuma semināru Krāslavā

 tris-logo

2013.gada 27.novembrī Daugavpils Universitātes Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts Krāslavā organizēja izbraukuma semināru „Tūrisma nozares pakalpojumu izveide un attīstība”.

Semināru apmeklēja galvenokārt Tūrisma informācijas centru pārstāvji no dažādām Latgales pilsētām, kā arī vietējie uzņēmēji, kas darbojas tūrisma nozarē. Semināra laikā veidojās produktīvas diskusijas, kuru laikā tika analizēti konkrēti tūrisma produkti, to stiprās puses un iespējas, kā tos uzlabot, padarīt pieejamākus un interesantākus tūristiem. Semināra dalībnieki atzinīgi novērtēja ekspertu ieguldījumu esošās situācijas analīzē un ieteikumu izstrādē.

Interese tika izrādīta arī par Daugavpils Universitātes iespējām veikt pētījumus teritoriju attīstības plānošanā un iespējām studiju un noslēguma darbu (bakalaura, maģistra) izstrādāt atbilstoši pašvaldības un uzņēmēja vajadzībām, tādējādi iesaistot arī studentus pilsētu attīstībā.


Galerija: Izbraukuma seminārs Krāslavā 2013.11.27.

 

Zane Zariņa
Daugavpils Universitāte
Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts
Vienības iela 13-210, Daugavpils
Tālr.: +371 29417388, +371 65423265
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , www.du.lv 

 

 

Meklēšana