Otrdiena 20 Okt 2020

TPK ziņas

Drukāt

DU TPK organizēs izbraukuma semināru Līvānos

tris-logo

     2013.gada 16.decembrī Daugavpils Universitātes Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts Līvānos organizēs izbraukuma semināru „Roku darinājumu pārdošanas iespējas un veidi interneta vidē”.

     Izbraukuma seminārs Līvānos „Roku darinājumu pārdošanas iespējas un veidi interneta vidē” notiks plkst. 10:00 (reģistrācija no plkst. 9.30) Līvānu Inženiertehnoloģiju un inovāciju centrs, Līvāni, Domes iela 3 (2.stāvs).

     Semināra laikā klātesošie uzzinās par iespējām uzsākt pārdošanu interneta vidē, izmantojot dažādas platformas. Eksperti stāstīs par piedāvājumu noformēšanu un ievietošanu interneta vietnē preču pārdošanai. Tiks izskatīti jautājumi, kas saistīti ar preču dizainu, lai nodrošinātu efektīvu pārdošanu internetā, ņemot vērā arī dažādas preču grupas un to īpatnības. Turklāt tiks runāts arī par norēķinu sistēmas sasaiti ar pārdošanas platformu.

     Aicinām apmeklēt semināru uzņēmējus, kā arī privātpersonas un jauniešus, kas plāno uzsākt savu darinājumu pārdošanu interneta vidē, iepriekš sūtot pieteikumu uz e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  (jānorāda: vārds, uzvārds, uzņēmums, amats, kontaktinformācija).

Pieteikšanās termiņš: 13.12.2013. plkst. 17:00

Dalība seminārā: Bezmaksas

Semināra tēmas:

Daugavpils Universitātes atbalsts uzņēmējdarbības attīstībai

Kā sākt pārdošanu interneta vidē

Dizains kā preces pārdošanas internetā instruments

Piemērotākās norēķinu sistēmas izvēle

 

Zane Zariņa
Daugavpils Universitāte,
Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts,
Vienības 13 - 210, Daugavpils, LV-5401
Tālr. +371 654 23265; 294173889Meklēšana